رنگها و پوششهای چوب Auro  آلمان ، بی نظیر در دنیا

 

در حدود ۴۲ سال  پیش (۱۹۷۲) آقای دکتر هرمن فیشر (Dr. Hermann Fischer ) آلمانی بعنوان یک متخصص باتجربه علم شیمی به این فکر افتاد که بتواند محصولات رنگی مورد نظر خود را بدون بکارگیری حتی یک درصد مواد شیمیایی تهیه نماید.

ایده بسیار جالب وی در عمل با مشکلات بسیار زیادی مواجه بود. در دنیایی که حجم بسیار زیادی از مواد شیمیایی، بخصوص بر پایه نفت و مشتقات نفتی، در حال تولید و توسعه بود، شناسایی، جمع آوری و فرموله کردن مواد ۱۰۰ درصد طبیعی، در کنار هم، به نحوی که بتوان از آنها محصولات مختلف و متنوعی با بالاترین کیفیت ممکن تولید نمود، بسیار مشکل به نظر می رسید.

 این امر، با سالها مطالعه، تحقیق، بررسی و آزمایش توسط دکتر فیشر که مصمم بر پیاده سازی ایده خود بود، محقق گردید.

سرانجام بیش از ۳۰ سال پیش (۱۹۸۳)، کارخانه Auro آلمان، توسط آقای دکتر فیشر بنیانگذاری و راه اندازی شد. طی این چند دهه فعالیت، کارخانه Auro توانسته است محصولات بسیار متنوعی را با بالاترین کیفیت ممکن تهیه نموده و به بازار سراسر جهان عرضه نماید.

 امروزه کیفیت بالا، تنوع محصولات، حفظ ایمنی و سلامت مصرف کنندگان و محیط زیست، پشتیبانی بی نظیرمشتریان و نمایندگان فروش و بسیاری از عوامل دیگر در تولید محصولات و مدیریت کارخانهAuro  باعث گردیده Auro موفق به دریافت ده ها گواهینامه، مجوز، تاییدیه، جوایز و استانداردهای مختلف از موسسات و سازمانهای سراسر دنیا گردد.

پس از چندین دهه فعالیت،Auro  همچنان فلسفه و ایده آلهای تولید خود را حفظ نموده و با انجام تحقیقات مداوم و مستمر،کماکان به عنوان تنها تولیدکننده در جهان که ۱۰۰ درصد محصولات خود را از مواد اولیه ۱۰۰ درصد طبیعی، با بالاترین کیفیت ممکن تولید میکند، مطرح می باشد.

شرکت مهندسین مشاور ماسا بعنوان نماینده انحصاری کارخانه Auro  در ایران مفتخر است رنگها و پوششهای چوب Auro  را در طیفی بسیار وسیع، متنوع و مقرون به صرفه برای انواع چوب آلات و کاربردهای مختلف آن ، به بازار عرضه نماید.

در دنیایی که بعلت استفاده بسیار وسیع از مواد شیمیایی مختلف، که در برخی موارد بسیار خطرساز نیز هستند، شاهد بروز مشکلات، آلودگیها و بیماریهای گوناگون و جدید هستیم. در چنین شرایطی، به گفته مشتریان و مصرف کنندگان محصولات Auro ، بازکردن درب گالن رنگی که فضای اطراف شما را مملو از بوی پرتقال می نماید، بسیار جذاب و دوست داشتنی به نظر می رسد.