Easy Designپانل طراحی

با استفاده از این ابزار مهندسی قادر خواهید بود هر نوع نمودار معماری و طراحی‌ را بدون استفاده از لوازمی چون خط کشهای مهندسی موجود در بازار ترسیم نمایید. 

 Easy Design فویلی است مخصوص که به هنگام طراحی زیر برگه‌ی رسم قرار می‌دهید و این موجب می‌شود شما بدون هرگونه ابزار کمکی بتوانید خطوط افقی و عمودی را رسم کنید.

 

 Easy Design متشکل از هرمهایی میکروسکوپی بوده که قلم رسم را بر روی کاغذ هدایت می‌کند. ساختار ویژه هرمها، استفاده از انواع قلمهای رسم را با ضخامت های گوناگون (به جز خودنویس) میسر می‌سازد.  

ایرادی در رسم خطوط با ضخامت های گوناگون بوجود نخواهد آمد؛ چراکه هرمها به فاصله ۰/۵ میلیمتر از یکدیگر قرار گرفته‌اند. با این محصول می‌توان انواع خطوط اعم از باریک ترین و پهن‌ترین آن را به راحتی ترسیم نمود.گونه های مختلف کاغذ اعم از معمولی، کالک، گلاسه و غیره تا گراماژ ۲۰۰ گرم را می‌توان برای رسم مورد استفاده قرار داد.

به واقع، عمر Easy Design را می‌توان نامحدود ذکر کرد،چرا که در زمان طراحی هیچگونه تماس مستقیمی با ابزار ترسیم وجود ندارد.                                          

چرا Easy Design ؟

وجود ۴۰۰ هرم میکروسکوپی در هر سانتی‌متر مربع، نوک قلم شما را وادار به ترسیم خطوط دقیق می‌نماید. بهتر است برای ترسیم خطوطی با ضخامت های گوناگون، از یک نوع قلم استفاده شود.

نوک قلم را در محل مناسب قرار داده و کار خود را آغاز کنید.

تمامی خطوط افقی و عمودی را بدون هیچ زحمت و یا استفاده کمکی از لوازم دیگر ترسیم نمایید. تنها کافیست قلم خود را به‌طور صحیح نگه‌دارید. ( لطفاً بخش دستورالعمل را به دقت مطالعه فرمایید.)

 

دستورالعمل :

یک ورق کاغذ  بدون خط برداشته، Easy Design را در زیر آن قرار داده و آهنربای تعبیه شده در انتهای فویل را چفت کنید.

مداد، مداد نوکی، خودکار و یا قلم طراحی خود را در نقطه مورد نظر قرار داده، در زاویه مناسب نگه داشته و برای رسم خطوط، فشار متعادلی وارد آورید.  

 

طرز استفاده صحیح :

خطوط افقی و عمودی: ابزار رسم را در جهت خطی که می‌خواهید ترسیم نمایید نگه داشته و با سرعتی مناسب، کار خود را آغاز کنید.

بهتر است دست خود را روی برگه کاغذ نگذارید و اجازه دهید قلم در مسیر صحیح، دست شما را هدایت نماید.

در مدت زمانی بسیار کوتاه قادر خواهید بود بهترین خطوط را رسم کنید.


   با دو بار کلیک فیلم  را به صورت تمام صفحه مشاهده فرمایید

محصولی از اتریش