Kneer 
پنجره‌چوبی آلمانی، به قدمت قرن
کارخانه Kneer در سال ۱۹۳۲ در آلمان کار خود را آغاز کرد. امروزه Kneer با بیش از ۶۵۰نفر پرسنل در سه شهر آلمان دارای خطوط تولید مجهز و پیشرفته جهت تولید در و پنجره چوبی می‌باشد.

پنجره‌های چوبی Kneer بصورت دوجداره و سه جداره تمام چوب بوده که با کیفیت بسیار بالا طراحی و تولید میشود.

کیفیت بسیار بالا و تنوع بسیار مطلوب گونه های چوبی سوزنی برگ و پهن برگ مورد استفاده در تولید پنجره که شامل کاج، نوئل،لاریکس، مرآنتی، بلوط،افرا،گردو، گیلاس و تیک (ساج) میشود، Kneer را به یکی از برترین سازنده‌های پنجره های چوبی در جهان تبدیل کرده است. وجود یراق آلات متنوع و باکیفیت، تنوع رنگی و سیستم های حفاظتی مناسب، مطلوب و متنوع، امکان انتخاب طیف وسیعی از محصولات نهایی را برای معماران و مخاطبین خاص خود فراهم نموده است.

لازم به ذکر است که در صورت نیاز می توان بخشی از قسمتهای بیرونی پنجره چوبی را با طیف متنوعی از آلومینیوم جایگزین نمود که در اینصورت پنجره دو جداره و سه جداره چوب –آلومینیوم با کیفیتی بسیار بالا در دسترس خواهد بود.

علاوه بر آن بیش از ۸۰ سال تجربه آلمانی در طراحی و تولید پنجره چوبی دوجداره و سه جداره باعث شده است که علاوه بر پنجره هایی با خطوط صاف به شکل مربع، مستطیل و غیره، امکان تولید پنجره های قوسدار حتی بصورت دایره ای شکل نیز فراهم باشد. 

پنجره‌های چوبی Kneer بر اساس سفارش مشتری تولید شده و در کوتاهترین زمان ممکن توسط مهندسین مشاور ماسا بعنوان نماینده انحصاری Kneer تحویل و نصب می گردد.